TachoScan tarkvarakoolitus


TachoScan koolitusel õpime ainult seda, kuidas TachoScani analüüsitarkvaraga tulemuslikult töötada. 

Koolitusele on oodatud KÕIK ettevõtted, kel olemas TachoScan analüüsitarkvara ning, kes soovivad õppida sellega teostama autojuhtide töö-, sõidu- ja puhkeaja arhiveerimist ja analüüsi.

Oleme oma koolitustel kohanud väga palju ettevõtteid, kes on endale kunagi soetanud TachoScani analüüsitarkvara, kuid kes sisuliselt ei kasuta ära selle tarkvara poolt pakutavaid võimalusi. Nüüd saab seda teha spetsiaalsel TachoScan koolitusel.

Koolituse viib läbi Ametikoolituse Keskus, kes on ametlik TachoScan koolitaja Eestis. Koolitajad on läbinud põhjaliku TachoScan koolituse tarkvara tootja juures ning nende on klientideks ettevõtted, kes igapäevaselt tarkvara edukalt kasutavad. TachoScan-i maksimaalne rakendamine aitab ettevõttel paremini olla kursis autojuhtide töö- ja puhkeaja rikkumistega ning neid analüüsides rikkumisi oluliselt vähendada miinimumini. 
 
Miks teostada analüüsi? Loe siit >>

Koolitused toimuvad ca 1 kord kuus aasta läbi, sest tarkvara on mahukas ning vajab pidevat õppimist. Koolitused on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Koolitus on tasuta kõikidele TachoScani kasutajatele. Ka neile, kes pole TachoScani soetanud Ametikoolitus OÜ käest. Tule julgelt programmi õppima!

Registreerimine:  Koolitusele saab registreerida Ametikoolituse Keskuse kodulehel või siis meili info@ametikoolitus.ee kaudu või siis helistades telefonil 5077332.